Προκήρυξη 4 θέσεων στις νοσηλευτικές ειδικότητες της «Επείγουσας και Εντατικής Νοσηλευτικής», στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος υποβολής αιτήσεων, από νοσηλευτές /τριες, που δεν εργάζονται στο Δημόσιο Τομέα, για την κάλυψη των εναπομεινασών κενών θέσεων στις νοσηλευτικές ειδικότητες της «Επείγουσας και Εντατικής Νοσηλευτικής», στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας, της 4ης Υ.Πε. Μακεδονίας και Θράκης.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες νοσηλευτές/τριες που δεν εργάζονται στο Δημόσιο Τομέα μπορούν να  υποβάλλουν αίτηση, σύμφωνα με το αριθμ. πρωτ.Γ6α Γ.Π.11154/08-03-2024 έγγραφο με θέμα: «Ημερομηνία υποβολής αιτήσεων υποψηφίων ενδιαφερομένων νοσηλευτών για τη λήψη νοσηλευτικής ειδικότητας, για θέσεις ειδικευομένων νοσηλευτών Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου (ΙΔΟΧ), χρονικής περιόδου λήψεως νοσηλευτικής ειδικότητας 2020-2021, που παρέμειναν ακάλυπτες κατά την ημερομηνία 20.02.2024», το χρονικό διάστημα από τις 20-03-2024 έως και τις 22-04-2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση nos.eidikotites@4ype.gr.

nos.jpg